هود اخوان

شرکت اخوان بزرگترین واحد صنعتی در تولید هود آشپزخانه در ایران با بیش از 50 سال سابقه و تجربه و همچنین بیش از 60 مدل،تنوع و نوآوری در عرصه تولید محصولات جایگاه ویژه در این صنعت بزرگ برخوردار است.
شرکت اخوان با هوشیاری تمام در سال های گذشته با تولید هود آشپزخانه توانسته سبد کالای خود را گسترش دهد و سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص دهد.
این محصول در مدل های متنوعی از جمله هود شومینه ای،هود استیل،هود زیرکابینتی،هود مخفی و تعداد موتورهای آن میتوان به دو قابلیت "فیلتر آلمینیومی،فیلتر ذغالی" این محصول اشاره کرد.
این شرکت با در نظر گرفتن کلیه حقوق مصرف کنندگان و همچنین قوانین سازمان حمایت از مصرف کنندگان برای محصول خود 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.
که بازدید و بررسی این محصولات خالی از لطف نمی باشد ، شما می توانید با استفاده از منوی فوق از این محصولات دیدن فرمائید و یا برای دریافت بروشور (کاتالوگ) هود اخوان با نزدیک ترین نمایندگی ارس پخش تماس حاصل فرمائید.

 

ارس پخش نماینده هود اخوان در تهران با حمایت شرکت اخوان اقدام به تاسیس نمایندگی هود اخوان در دو استان دیگر به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر نموده است.
ارس پخش گلستان:نماینده هود اخوان در شمال کشور (گلستان،مازندران،گیلان)
01733231818
ارس پخش همدان:نماینده هود اخوان در غرب کشور(همدان،کرمانشاه،سنندج،اراک)
08138390045


-
تنوع در محصول
-قابلیت
-تنوع در ابعاد
 
کالاهای تصادفی