فر اخوان

کارخانه اخوان با بیش از 50 سال سابقه درخشان و تجربه گران بها بزرگترین واحد تولید فرتوکار آشپزخانه و گاز فردار در ایران میباشد.
اخوان با به کارگیری از نیروی متخصص و تولید فر و اجزای تشکیل دهنده فر توانسته است گوی رقابت را از دیگر رقبای خود در بازار ایران برباید. این فرها متشکل شده است از قطعاتی که تماما به دست مهندسین و تکنسین های ایرانی و در کارخانه اخوان تولید میشود.
اخوان با به دست آوردن سهمی وسیع از بازار داخلی و همچنین مهم شمردن حقوق مصرف کننده و با در نظر گرفتن توان مالی اقشار مختلف توانسته است در سبد کالای ساختمانی کشور قرار گیرد.
از این رو با طراحی و دقت زیاد توانسته است استاندارد های تولید این محصول را در کشور بالا برده و گامی دیگر در عرصه مشتری مداری بردارد.
که بازدید و بررسی این محصولات خالی از لطف نمی باشد ، شما می توانید با استفاده از منوی فوق از این محصولات دیدن فرمائید و یا برای دریافت بروشور (کاتالوگ) فر اخوان با نزدیک ترین نمایندگی ارس پخش تماس حاصل فرمائید.

 

ارس پخش نماینده فر اخوان در تهران با حمایت شرکت اخوان اقدام به تاسیس نمایندگی فر اخوان در دو استان دیگر به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر نموده است.
ارس پخش گلستان:نماینده فر اخوان در شمال کشور (گلستان،مازندران،گیلان)
01733231818
ارس پخش همدان:نماینده فر اخوان در غرب کشور(همدان،کرمانشاه،سنندج،اراک)
08138390045تنوع در محصول
 
کالاهای تصادفی