اجاق گاز بیمکث

شرکت بیمکث اولین تولید کننده هود آشپزخانه با بیش از 30 سال تجربه درخشان در صنعت تولید هود از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
بیمکث با بهره گیری از تجربیات طولانی و داشتن مهندسین خود در حوزه تولید اجاق گاز صفحه ای توانسته است تلاش بی وقفه ای را آغاز نماید و گامی مثبت در این امر برداشته باشد.
شرکت بیمکث اولین واحد صنفی است که توانسته گواهینامه ISO59000 در مدیریت کیفیت را به خود اختصاص دهد و این امر را مرهون زحمات و تلاش بی وقفه کارشناسان و مهندسین خود میداند.
شرکت بیمکث از آغاز فعالیت تولید اجاق گاز توانسته با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا،انواع اجاق گاز صفحه ای(شیشه ای،استیل)را در سایزهای مختلف تولید نماید.
که بازدید و بررسی این محصولات خالی از لطف نمی باشد ، شما می توانید با استفاده از منوی فوق از این محصولات دیدن فرمائید و یا برای دریافت بروشور (کاتالوگ) گاز بیمکث با نزدیک ترین نمایندگی ارس پخش تماس حاصل فرمائید.

 ارس پخش نماینده اجاق گاز بیمکث  در تهران با حمایت شرکت بیمکث اقدام به تاسیس نمایندگی اجاق گاز بیمکث  در دو استان دیگر به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر نموده است.
ارس پخش گلستان:نماینده اجاق گاز بیمکث در شمال کشور (گلستان،مازندران،گیلان)
01733231818
ارس پخش همدان:نماینده اجاق گاز بیمکث در غرب کشور(همدان،کرمانشاه،سنندج،اراک)
08138390045


 
 
کالاهای تصادفی