هود بیمکث

شرکت بیمکث اولین تولید کننده هود آشپزخانه با بیش از 30 سال تجربه درخشان در صنعت تولید هود از جایگاه ویژه برخوردار است.
بیمکث با تکیه بر تجربه ای طولانی و با بهره گیری از دانش و تخصص خود همواره تلاش بی وقفه ای را در جهت پیشرفت مداوم خود سازمان داده که در این تکاپوی سخت توسعه و تحقیق و بهبود کیفیت اهمیت ویژه ای دارد،به گونه ای که درون مایه استراتژی های آینده شرکت از آن نشاءت گرفته که انتخاب این شرکت به عنوان واحد نمونه سال در سالهای 80 و 81 نیز مرهون همین تلاش بی وقفه است و علاوه بر آن اولین شرکتی است که موفق به کسب گواهینامه ISO59000 در مدیریت کیفیت شده است.
شرکت بیمکث از آغاز فعالیت های خود تاکنون همواره توانسته با استفاده از جدید ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا انواع هود در مدل ها،اندازه و رنگ های مختلف را تولید و عرضه کند و در حال حاضر نیز با بهره گیری از متخصصین مجرب خود،هودهای آشپزخانه را همپایه با محصولات خارجی مشابه به صادرات به کشورهای دیگر از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس را آغاز نموده است.
شرکت بیمکث با تنوع بالای محصولات خود هم اکنون توانسته است پس از تولیدات موفق خود در هود های کلاسیک،دیجیتال و ... نسل جدیدی تولید و عرضه کند که مجموعه ای است از هنر،زیبایی،تجربه و کیفیت در صنعت هود سازی.
که بازدید و بررسی این محصولات خالی از لطف نمی باشد ، شما می توانید با استفاده از منوی فوق از این محصولات دیدن فرمائید و یا برای دریافت بروشور (کاتالوگ) هود بیمکث با نزدیک ترین نمایندگی ارس پخش تماس حاصل فرمائید.

 

 ارس پخش نماینده هود بیمکث  در تهران با حمایت شرکت بیمکث اقدام به تاسیس نمایندگی هود بیمکث  در دو استان دیگر به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر نموده است.
ارس پخش گلستان:نماینده هود بیمکث در شمال کشور (گلستان،مازندران،گیلان)
01733231818
ارس پخش همدان:نماینده هود بیمکث در غرب کشور(همدان،کرمانشاه،سنندج،اراک)
08138390045


 
 
کالاهای تصادفی