گاز لتو

شرکت لتو با کامل نمودن سبد محصولات خود نامی آشنا و قابل اعتماد در سالهای گذشته در بازار لوازم ساختمانی و خانگی ایران نه تنها نمره قبولی را از مصرف کنندگان دریافت نموده است بلکه سطح استاندارد و تنوع پذیری محصولات را با نوآوری و طراحی مدرن بالا برده،همچنین با ارائه خدمات پس از فروش مناسب انتخاب را برای مصرف کنندگان راحت و جایگاه خود را در خانه های ایرانی حفظ نموده است.
شرکت لتو با گنجاندن اجاق گازهای زیبا،منحصر بفرد،با کیفیت و طراحی کارآمد به سبد کالای خود توانسته است محصولی قابل رقابت در بازار را ارائه نماید.
تنوع در سایز و همچنین تعداد شعله ها باعث شده است تا گاز لتو با محیط های کوچک و بزرگ همخوانی پیدا کند.
گاز لتو بصورت گازی،برقی و در ابعاد 60×30 ، 50×70 ، 50×60، 50×86 ،50×91 با تعداد شعله های تک شعله،دو شعله،چهار شعله،پنج شعله و شش شعله در بازار قابل دسترس است.
که بازدید و بررسی این محصولات خالی از لطف نمی باشد ، شما می توانید با استفاده از منوی فوق از این محصولات دیدن فرمائید و یا برای دریافت بروشور (کاتالوگ) گاز لتو با نزدیک ترین نمایندگی ارس پخش تماس حاصل فرمائید.

 ارس پخش نماینده گاز لتو در تهران با حمایت شرکت لتو اقدام به تاسیس نمایندگی گاز لتو در دو استان دیگر به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر نموده است.
ارس پخش گلستان:نماینده گاز لتو در شمال کشور (گلستان،مازندران،گیلان)
01733231818
ارس پخش همدان:نماینده گاز لتو در غرب کشور(همدان،کرمانشاه،سنندج،اراک)
08138390045


 
 
کالاهای تصادفی