هود لتو

شرکت لتو با کامل نمودن سبد محصولات خود نامی آشنا و قابل اعتماد در سالهای گذشته در بازار لوازم ساختمانی و خانگی ایران نه تنها نمره قبولی را از مصرف کنندگان دریافت نموده است بلکه سطح استاندارد و تنوع پذیری محصولات را با نوآوری و طراحی مدرن بالا برده،همچنین با ارائه خدمات پس از فروش مناسب انتخاب را برای مصرف کنندگان راحت و جایگاه خود را در خانه های ایرانی حفظ نموده است.
هود لتو با استفاده از طراحی مدرن و در نظر گرفتن کلیه نیازهای یک آشپزخانه از هود مناسب اقدام به عرضه این محصول نموده است.
هود لتو در تنوع های مختلف شومینه ای،مورب،زیرکابینتی،کشویی،مخفی و در ابعاد 60 سانتی متر،70 سانتی متر،90 سانتی متر و قابلیت نصب دیگر موارد مانند فیلتر ذغالی این محصول را به کالای قابل رقابت در بازار تبدیل نموده است.
که بازدید و بررسی این محصولات خالی از لطف نمی باشد ، شما می توانید با استفاده از منوی فوق از این محصولات دیدن فرمائید و یا برای دریافت بروشور (کاتالوگ) هود لتو با نزدیک ترین نمایندگی ارس پخش تماس حاصل فرمائید.

 ارس پخش نماینده هود لتو در تهران با حمایت شرکت لتو اقدام به تاسیس نمایندگی هود لتو در دو استان دیگر به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر نموده است.
ارس پخش گلستان:نماینده هود لتو در شمال کشور (گلستان،مازندران،گیلان)
01733231818
ارس پخش همدان:نماینده هود لتو در غرب کشور(همدان،کرمانشاه،سنندج،اراک)
08138390045


 
 
کالاهای تصادفی