سینک گرانیتی آماندا لتو

معرفی سینک گرانیتی لتو مدل آماندا

جهان پیرامون ما همواره در حال تغییر و پیشرفت می باشدکه هر روزه شاهد این پیشرفت چشمگیر هستیم و خواسته یا ناخواسته دچار این تغییرات خواهیم شد،اتومبیل،خیابان،خانه ها،آپارتمان ها،دکوراسیون داخلی منازل و ادارات نیز شامل این تغییرات می باشند.تغییرات آشپزخانه هابسیار گسترده بوده و ابزار ها و وسایل آشپزخانه ی مانیز دچار دگرگونی و تحول بسیاری میشوند. روزگاری مشکلات فراوانی با سینک های ظرفشویی فلزی داشتیم. از جمله عمر کوتاه آن ها، عدم زیبایی ، کمبود تنوع ، مشکلات بهداشتی همچون الودگی ها و باکتری ها، تغییر شکل آنها در مقابل ضربه، خط و خش فراوان، و دیگر مسائلی که باعث شد کمپانی بزرگی همچون لتو باز هم در حل مشکلات کنار ما باشد.

سینک لتو آماندا
سینک لتو آماندا

سینک گرانیتی آماندا LETO+ آنتی باکتریال و سازگار با محیط زیست

سینک گرانیتی راه حلی بود تا بتوانیم جایگزینی برای سینک های فلزی داشته باشیم. لتو با اضافه نمودن سینک گرانیتی به سبد کالای خود با استفاده ازتجارب متخصصین و همین طور هنر طراحان صنعتی چیره دست ، دست به طراحی سینک گرانیتی برده است. سینک گرانیتی دارای خاصیت آنتی باکتریال بوده، به طوری که باکتری ها و الودگی ها بر روی سینک گرانیتی، بسیار نا پایدار بوده و به راحتی قابل پاک شدن هستند. نظافت و شستشو ی سینک گرانیتی لتو بسیار آسان بوده و با حداقل امکانات امکان پذیر خواهد بود.

نقد و بررسی سینک آماندا لتو

سینک گرانیتی آماندا محصولی شگرف و پرطرفدار لتو، طراحی شده در سه رنگ مشکی، تیتانیومی و سفید شیری، ساخت کشور ایتالیا می باشد. علاوه بر رنگ های متنوع  و خاصی که لتو زینت بخش سینک های گرانیتی خود کرده است، ثابت بودن این رنگ ها بسیار حائز اهمیت می باشد. از دیگر خصوصیات این سینک منحصر به فرد، می توان به ضد خش بودن و مقاومت رنگ آن در برابر مواد شیمیایی و شوینده  و حرارت اشاره کرد، که این مسئله باعث شده این سینک گرانیتی، طول عمر بیشتری نسبت به رقبای خود داشته باشد.سینک گرانیتی لتومدل آماندا دو لگن، با عمق بیش از 20 سانتیمتر در ابعاد 116 * 50  سانتیمتر می باشد که لگن بزرگتر 43*40  سانتیمتر و لگن کوچکتر 35*29.5  سانتیمتر است. سطح پولیش شده ی این محصول باعث هر چه کمتر شدن زمان نظافت و عدم ماندگاری چربی ها و آلودگی ها بر روی سطح آن شده است. این سینک گرانیتی به صورت توکار نصب شده و زیبایی حیرت انگیز آن باعث شگفتی شما خواهد شد.
سینک های گرانیتی لتو در صورت نصب توسط سرویس کاران مجرب لتو سرویس دارای 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.