گاز اخوان سری ونوس-V8

معرفی اجمالی محصول:

وقتی صحبت از وسایل پر کاربرد در دکوراسیون منزل می شود مطمئنا سینک ظرفشوئی جزء گزینه های اول خواهد بود ،خانم های خانه دار به طور مداوم با این وسیله ی کاربردی برای شستشوی ظروف ،میوه و سبزیجات ،آماده کردن غذا و بسیاری از کارهای دیگر سر و کار دارند پس انتخاب سینک مناسب یک چالش بزرگ برای هر خانه می باشد که قصد ساختن خانه و یا تغییر دکوراسیون آن رادارد.
برای خرید سینک در نظر گرفتن چندین نکته ضروری می باشد:
1-جنس استیل:یکی از کلیدی ترین عوامل انتخاب سینک خوب جنس استیل آن می باشد که مقاومت در برابر زنگ زدگی ،مواد شیمیایی و همچنین ضخامت ورق سینک که در برابر ضربه های احتمالی می باشد از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.
2-سایز:یکی دیگر از ملاک های انتخاب سینک میتواند از لحاظ ابعاد باشد ،تناسب بین لگن و سینی سینک ،عمق لگن ها و کاربردی بودن لگن سینک از اهمیت خاصی در فضاهای محدود آشپز خانه برخوردار است.
3-نحوه قرارگیری سینک در محل:باید توجه داشته باشیم دسته بندی سینک های ظرفشویی به سه دسته می باشد:
-توکار:صفحه بالایی کابینت بصورتی برش خورده میشود که بعد از قرارگیری سینک در اطراف سینک صفحه باقی می ماند.
-روکار:روش قرارگیری سینک بصورتی می باشد که سینک از انتها به دیوار و از جلو مماس با صفحه کابینت می باشد.
-زیر صفحه ای:در این روش در روی صفحه کابینت سینک قرار نمی گیرد و صفحه کابینت به ابعاد سینک برش خورده ولی سینک از زیر صفحه نصب می گردد.

نقد و بررسی تخصصی:

اخوان بزرگترین تولید کننده سینک در ایران با تنوع بیش از 190 مدل سینک در ابعاد و کاربرد های صنعتی و خانگی اقدام به تولیدسینک باکس با  R25 و عمق لگن 20CM با ضخامت ورق 1MMنموده است.
طراحی سینک اخوان به گونه ای بوده است که ضمن داشتن زیبایی و ظرافت بسیار کاربردی بوده است و تناسب بین سینی سینک ،لگن ها رعایت شده است.
سینک اخوان از استیلس استیل 304 ضد زنگ بوده است و مقاومت بسیار بالایی در برابر واکنش های شیمیایی داشته است همچنین سیفون  سینک اخوان نیز با دقت و حساسیت بالای متخصصان ساخته شده است.
سینک اخوان دارای بست و نوار آبندی بوده است و به منظور نصب راحت و آبندی و جلوگیری از پوسیدگی صفحه کابینت از نو ار آبندی PU  استفاده شده است.

 
ویژگی ها
  • استیل:سینک کد 318 اخوان از ورق استنلیس استیل   sus 304 ساخته شده است که ضد زنگ بوده است و در برابر واکنشات شیمیایی بسیار مقاوم می باشد.
  • سایز:سینک های اخوان در ابعاد و طرح های بسیار متنوع تولید می شود،سایز 120*50 از پرتیراژترین ابعاد می باشد که خود نشانگر مطالعه نیاز مصرف کننده می باشد،همچنین کد 318 نیز 120*50 میباشد.
  • طراحی:طراحی زیبا و کاربردی این محصول به گونه ای بوده است که حداکثر فضا در دو لگن سینک عمق لگن ها جهت مصارف خانگی در نظر گرفته شده است.
  • سرریز:همچنین در نظر گرفتن سرریز برای سینی و جای اسکاچ از مزایای سینک کد 318 اخوان به شمار می آید.
  • سیفون:بخش مهم انتخاب سینک 318 اخوان سیفون این محصول می باشد که نصب و آب بندی آن بسیار آسان می باشد و عمر زیاد سیفون هااز دیگر مزایای سینک 318 می باشد و همچنین قابلیت نصب آشغال خرد کن را دارا می باشد.
گاز اخوان سری ونوس-V8